sideBarOtevírací doba

Po11:00-22:00
Út11:00-22:00
St11:00-22:00
Čt11:00-22:00
11:00-22:00
So11:00-22:00
Ne11:00-22:00
Free WiFiJsme striktně nekuřácká restaurace


Restaurace - Co nabízíme

Rozhodujete-li se kterou restauraci navštívíte, obvykle posuzujete několik kritérií.

restaurace-vignetta-pipa-pilsnerHledáte vysokou kvalitu, příjemné stylové prostředí, velké možnosti zábavy i soukromí, inovativní a·profesionální přístup personálu a·to·vše v přísně nekuřáckém prostředí? V naší restauraci Vignetta z toho nabízíme vše.

Vy si tak můžete vychutnat skutečné zážitky nejen v gastronomii , nebo při bowlingu, ale můžete si třeba pouze užívat profesionality personálu a příjemného prostředí.

 Kuchyně je moderní a kreativní interpretací grilovaných masových specialit z různých druhů mas a množství zeleninových příloh. Klademe důraz na prvotřídní suroviny.


restaurace-vignetta-interierNaše předsevzetí dělat vynikající gastronomii představuje nekonečný tvůrčí proces, v němž je třeba využít nejen kuchařského umění, ale také fantazie ve spojení s praktičností a využitím tradičních a sezónních surovin špičkové kvality, z nichž se díky kulinářskému umění vytvoří pokrm, kterému málokdo odolá.

 Inspirovali nás Anglické a Irské „Puby“, jejich konzervativnost, funkčnost a soukromí.

Abychom svým hostům zajistili ničím nerušené gastronomické zážitky a umožnili strávit v restauraci opravdu příjemné chvíle, rozhodli jsme se pojmout celý prostor jako čistě nekuřácký.


Restaurace se nachází v budově z roku 1850, kterou jsme citlivě zrestaurovali a osadili moderní technikou.vignetta-budova

 Původní historická budova byla v roce 2011 kompletně zrekonstruována. Za původní fasádou z roku 1850 jsme vytvořili stylové prostředí, ve kterém se snoubí elegance tradičních Anglických a Irských Pubů s moderním vybavením, které jistě vyhoví i náročným hostům.

Více snímků z interiéru restaurace a bowlingové herny, stejně jako fotografie z průběhu rekonstrukce budovy,  naleznete v naší fotogalerii.

Těšíme se na Vaší návštěvu.